Novi Sad

Krivična prijava vlasniku restorana na 3. spratu “Norka” zbog izazivanja opšte opasnosti

Foto: Razglas news/Printscreen

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneli su krivičnu prijavu protiv kineskog državljanina V. Z. (1981), sa boravkom u Inđiji, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

Kako se navodi u saopštenju MUP-a, osumnjičeni je vlasnik restorana na trećem spratu tržnog centra u Novom Sadu, sa kojeg su, juče, prilikom izvođenja radova, pale merdevine i lakše povredile 55-godišnju prolaznicu.

Na lice mesta izašli su predstavnici nadležnih inspekcija i pripadnici policije koji su obavili uviđaj.

Po nalogu osnovnog javnog tužioca, protiv osumnjičenog je podneta krivična prijava u redovnom postupku.

Izvor: Moj Novi Sad

Plafon ponovo pao u Kliničkom centru Vojvodine, drugi put u mesec dana

Ekipa Luftike

Dodaj komentar

Klikni da objaviš komentar

Share via
Copy link