Novi Sad

Nova blokada raskrsnice kod Doma zdravlja na Limanu, trajaće 21 minut

raskrsnica blokada nis
Foto: Luftika

Aktivisti Zborova građana Novog Sada juče su, na 20 minuta, blokirali saobraćaj na raskrsnici kod Master centra, zbog pritvaranja dvojice njihovih aktivista.

Oni su najavili da će svakog dana u 18 časova, dok su aktivisti u pritvoru, blokirati neku od raskrsnica u Novom Sadu i to po minut duže za svaki novi dan pritvora.

Danas će to biti raskrsnica kod Doma zdravlja na Limanu, a blokada će trajati 21 minut.

Novosadski aktivisti ostaju na Klisi: Sud odbio žalbu na pritvor

Ekipa Luftike

Dodaj komentar

Klikni da objaviš komentar

Share via
Copy link