Novi Sad

Požar u zgradi Elektroprivrede Srbije, na licu mesta više vatrogasnih vozila

požar elektroprivreda srbije

U zgradi Elektroprivrede Srbije u Novom Sadu izbio je požar.

Na društvenim mrežama su objavljeni snimci na kojima se vidi crni dim koji izbija iz zgrade.

Više vatrogasnih vozila je upućeno na lice mesta.

Uskoro opširnije.

Izvor: 021.rs

Veliki požar zahvatio Kać (FOTO)

Ekipa Luftike

Dodaj komentar

Klikni da objaviš komentar

Share via
Copy link