U zgradi Elektroprivrede Srbije u Novom Sadu izbio je požar.
Na društvenim mrežama su objavljeni snimci na kojima se vidi crni dim koji izbija iz zgrade.
Više vatrogasnih vozila je upućeno na lice mesta.
Uskoro opširnije.
Izvor: 021.rs
Veliki požar zahvatio Kać (FOTO)



Dodaj komentar