Magazin

Najemotivnija scena iz Katara: Sin hrvatskog fudbalera teši uplakanog Nejmara (VIDEO)

nejmar-perisic

Hrvatska briljira i na ovom Svetskom prvenstvu. Plasirali su se polufinale pošto su u četvrtfinalu eliminisali favorizovani Brazil nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

A Nejmar, jedan od najboljih fudbalera današnjice  meč je  završio u suzama.

Po završetku meča, sin hrvatskog fudbalera Ivana Perišića (koja je upravo pobedila Brazil) Leo, prilazi  najvećoj zvezdi Brazila Nejmaru, kako bi se pozdravio s njim, ali i “utešio” ga.

Njemu je Leo prvo čestitao i pružio ruku, a potom ga je Brazilac i zagrlio. Pogledajte kako je to izgledalo.

View this post on Instagram

A post shared by David Ornstein (@davidornstein)

Podsetimo, posle regularnih 90 minuta igre rezultat je bio 0:0, da bi posle produžetaka opet bilo nerešeno 1:1. Prednost je Brazilu doneo upravo Nejmar u 106. minutu, da bi potom u 117. rezervista Bruno Petković uspeo da izjednači i odvede Hrvatsku u penal seriju, posle koje su “vatreni” slavili.

Inače,Hrvatska će u utorak igrati u polufinalu SP protiv Argentine.

Polufinale Svetskog prvenstva između Argentine i Hrvatske sudi Italijan Danijele Orsato. Jedan od najboljih arbitara današnjice biće na centru u utorak od 20 časova, posle čega ćemo saznati ime prvog finaliste Mundijala.

Izvor: Sport Blic

Skandalozne reči selektora Hrvatske nakon pobede nad Brazilom izazvale buru u Srbiji