Magazin Novi Sad

Baner sa jasnom porukom prošetao kroz Novi Sad: Studenti pobeđuju (VIDEO)

Foto: Printscreen

Članovi Zbora Mesne zajednice Prva vojvođanska brigada u Novom Sadu, prethodnih dana su realizovali zanimljivu akciju.

Kako bi preneli sugrađanima poruku koju smatraju važnom, a to je da “Studenti pobeđuju” nekoliko aktivista ovog zbora je prošetalo našim gradom noseći velike baner na kom je pisala poruka koju već svi dobro znaju.

Kako saznajemo iz ovog zbora, oni su u petak baner sa natpisom nosili na kulu kod Železničke stanice, a potom ga prošetali Mostom slobode. Navode da su ih vozači koji su prolazili kolovozom pozdravljali trubljenjem.

Drugi deo akcije realizovan je u subotu kada su, opet sa banerom, krenuli od platoa Spensa, popeli se na stepenice koje geldaju na Sud, potom prošli pored Suda i nastavili kroz Ulicu Maksima Gorkog…

Nastavili su kroz Stražilovsku, Ulicu vojvode Mišića, a potom izbili na Kej.

Kejom su stigli do Kampusa Novosadskog univerziteta, a svoju akciju završili kod Rektorata koji je bio krajnja tačka akcije.

Kako navode, nisu imali problema i Novosađani su ih uglavnom pozdravljali, sa simpatijama ispratili šetajući baner, pa čak i prilazili da pomognu.

Izvor: Moj Novi Sad

Članovi DS razvili kroz prozor Skupštine transparent “Studenti pobeđuju”

Ekipa Luftike

Dodaj komentar

Klikni da objaviš komentar

Share via
Copy link