“Zborovski zimski bazar” održaće se u Futoškom parku u subotu, 27. decembra, u organizaciji Zborova građana Novog Sada.
“Drage komšije i dragi sugrađani, nakon višemesečne borbe zborovi vas pozivaju da zajedno zaokružimo godinu iza nas u pozitivnom duhu”, poručili su iz zborova.
Bazar će trajati od 15 do 19 časova, a zainteresovane očekuje veliki broj izlagača iz celog grada.
Zborovi su istakli i da će sav prikupljeni prihod donirati u humanitarne svrhe.
“Čekamo vas u Futoškom parku na druženju uz kuvano vino, dobru hranu i razne izglače iz više zborova u Novom Sadu”, zaključili su iz zborova, sa najavom da građani uskoro mogu očekivati detaljnije informacije.
Izvor: 021.rs
28. decembar: Studenti u akciji, potpisi građana za vanredne izbore



Dodaj komentar