Taksista koji je povređen u stravičnoj nesreći u Jevrejskoj ulici, preminuo je, nezvanično saznaje Dnevnik.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se sinoć oko 22 časa, u Jevrejskoj ulici, kod Sinagoge.
Kako javljaju na Instagram stranici 192_rs, vatrogasci su sekli vozila da dođu do zarobljenih osoba.
U udesu je učestvovao jedan BMW (zeleni auto) i jedan taksi, a stradala su i dva parkirana automobila.
Prema rečima portparola Zavoda za urgentnu medicinu doktora Zorana Krulja, njihove četiri urgentne lekarske ekipe intervenisale su po prvom prioritetu u 22 časa i 1 minut.
Teško je povređena i 24-godinja devojka i koja je prevezena u Urgentni centar na odeljenje reanimacije.
U nezgodi su povređene još tri osobe, dve ženske i jedna muška. Oni su zbrinuti i u svesnom stanju prevezeni u Urgentni centar na odeljenje hirurgije.
Na licu mesta bili su Hitna pomoć, policija i vatrogaci.
Izvor: Dnevnik, Moj Novi Sad



Dodaj komentar