Penzionisani švajcarski teniser Rodžer Federer letnji odmor provodi na prelepom španskom ostrvu na Palma de Majorci sa svojom suprugom Mirkom, teniserom Tomijem Hasom i još nekolicinom prijateljima.
Ono što je svima zapalo za oko je to što se najbogatiji teniser na svetu zabavlja kao što je većina Jugoslovena odrastalo i letovalo 70-tih i 80-tih godina – na čuvenoj pedalini.
Švajcarca ne zanimaju skupe jahte, ležaljke, kokteli i privatni klubovi. Skoro da nikada nismo videli Rodžera ovako releksiranog, a i Mirku koja nikada nije bolje izgledala.
Najbogatiji su definitivno shvatili da je sreća u malim stvarima i da samo oni što jure bogatvo ili ga samo “sanjaju” odlaze na plaže da se pokažu, daju pola svoje plate na par ležaljki i sl.
Izvor: Stil
„On da slika, ona da objavljuje“: Prosečan balkanski par iz Neuma postao viralni hit (VIDEO)
Dodaj komentar