Grupa od više desetina pristalica Srpske napredne stranke, većinom muškaraca, krenula je jutros oko 8 sati iz Petrovaradina ka Beogradu na miting koji će biti održan u subotu, 27. juna.
Iako su prorežimski mediji objavili da je u šetnju krenulo nekoliko stotina naprednjaka, na snimku se vidi da ih nema ni stotinu.
Oni nose zastave Republike Srbije, kao i one na kojima piše “Srbija pobeđuje”, a na polasku su palili baklje.
Vreme i mesto njihovog polaska nije bilo nigde objavljeno.
Razglas news javlja da je kolona stigla do Banstola.
Prvu pauzu imali su u Sremskim Karlovcima, gde ih je dočekalo posluženje, nakon čega su nastavili put ka Inđiji.
Dolazak kolone u Inđiju očekuje se večeras oko 20 časova, nakon dočeka na Trgu slobode koji organizuju lokalni naprednjaci.
Izvor: Razglas news
SNS-ovci kreću peške iz Novog Sada do Beograda: 80 km političke discipline



Dodaj komentar