Autoprevozniku Milomiru Jaćimoviću vraćen je i treći autobus, objavio je na društvenim mrežama.
On čeka da mu se vrate još četiri zaplenjena vozila.
On je prethodno u četvrtak objavio da su mu vraćena dva prevozna sredstva, ali i da mu je usmeno rečeno da će mu biti oduzeta svaki put kada njima uđe u Beograd.
Prema njegovim tvrdnjama, u jedan od vraćenih autobusa je ugrađena oprema za praćenje i prisluškivanje.
Najavio je i da će nastaviti da vozi studente, pa ga ne bi čudilo da mu ih policija ponovo oduzme.
Podsetimo da je autoprevoznik Jaćimović zbog zaplene vozila štrajkovao glađu ispred Pokrajinske vlade u Novom Sadu.
Izvor: 021.rs
Milomir Jaćimović prekinuo štrajk glađu, ostaje ispred Banovine do petka



Dodaj komentar