Nakon izgradnje dva nova stajališta u Ulici Stepe Stepanovića u Stepanovićevu, autobusi na liniji 43 (Novi Sad – Stepanovićevo) od sutra, 3. juna, neće koristiti staru okretnicu, javlja JGSP “Novi Sad”.
Nova stajališta su izgrađena u blizini stare okretnice (jedno stajalište za smer iz Novog Sada, a drugo za smer iz Stepanovićeva).
JGSP: Linija 5 menja trasu do 15. juna



Dodaj komentar