Veliki koncert slobode i otpora održaće se u nedelju, 26. oktobra, u Kampusu Univerziteta u Novom Sadu.
U Kampusu će nastupiti Eyesburn, Marko Louis, Ritam nereda, Nikola Vranjković i Kanda, Kodža i Nebojša.
Ulaz je slobodan, a sve donacije prikupljene tog dana biće preusmerene organizaciji najvećeg komemorativnog skupa, 1. novembra.
“Budi deo pokreta koji veruje u umetnost, zajedništvo i otpor, jer slobodna kreativna scena u Srbiji ne sme biti izbrisana”, poručuju organizatori festivala “Kampus zona slobode” i inicijative “Glasniji od cenzure”.
Kako se dodaje, na sve pokušaje zastrašivanja, zabrana i ucena, odgovor će uvek biti: “Bićemo sve glasniji!”
Nastupi će početi u 17 časova.
Izvor: 021.rs
Jesenji bazar na Slanoj bari: Za studente i sećanje



Dodaj komentar