Sociolog, profesor Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i politički aktivista Jovo Bakić gostovao je na televiziji N1 gde je komentarisao aktuelna dešavanja oko masovnog protesta u Beogradu.
Profesor Bakić gostovao je u emisiji N1 Direktno kod novinarke Danice Vučenić, gde je u ulozi analitičara, ali i univerzitetskog profesora, komentarisao aktuelna dešavanja, pre svega studentski protest „15. za 15“ održan u subotu 15. marta u Beogradu.
Na društvenim mrežama se masovno deli kratak odlomak iz emisije u kojem je Bakić duhovito opisao trenutne političke procese u Srbiji, a razgovor je tekao ovako:
Jovo Bakić: Trinaestogodišnja govedina je skuvana. Još je žilava i tvrda, mora da se dinsta i ona će se dinstati. To mu treba odmah reći. Ovo nije kraj, ovo je početak.
N1: Čega?
Jovo Bakić: Dinstanja.
Jovo Bakić i početak dinstanja. pic.twitter.com/DJ0RtOZclB
— Čarli Vafls (@CharlieWafflees) March 16, 2025
Izjava o dinstanju govedine profesora Jova Bakića odjeknula je Srbijom nakon velikog protesta 15. marta u Beogradu, a haštag #dinstaj je u trenutku preplavio društvene mreže.
Po savetu profes(ionalca)ora pic.twitter.com/EHAumVKHZh
— Nati-ja (@Dumijana) March 16, 2025
„Dinstanje“ je novo „pumpanje“, kažu ljudi, ali svakako ga neće zameniti – samo širi spektar inspiracije i značenja. Sada svi „i pumpamo i dinstamo“, što uključuje i druge „kulinarske trikove“.
Izvor: Nova.rs
Naprednjački marketing opet briljira, članovi SNS-a dele snimak Vučićevog “pumpanja” (VIDEO)
Dodaj komentar