cas-anatomije

Povodom 8. marta Srpsko narodno pozorište spremilo je akciju “Obradujte dame” i za jednu kupljenu ulaznicu za sve predstave 1. do 8. marta dobijate dve. Tokom prve nedelje na reperoaru su “Romeo i Julija”, “Čas anatomije”, “Večiti mladoženja”, “Duh koji hoda”,  “Gospođa ministarka”,  “Dekameron” i “Bogojavljenska noć”.

U ponedeljak, 6. marta, premijerno će biti izveden komad “Tri lica samoće”  Željka Jovanovića  u  režiji Filipa Markovinovića, na Kamernoj sceni Srpskog narodnog pozorišta u 20.30 sati, a novina na repertoaru je i praizvedba opere u dva čina “Vladimir i Kosara” novosadskog kompozitora Stevana Divjakovića koja će biti koncertno izvedena 18. marta u 20 sati.

Kompletan repertoar Srpskog narodnog pozorišta za mart 2017. godine pogledajte u nastavku:

Scena “Jovan Đorđević”

romeo i julija
Srpsko narodno pozorište

četvrtak 2. mart                 ROMEO I JULIJA   balet u 19

petak 3. mart                     DRŽAVNI POSAO – UŽIVO SA TELEVIZOROM u 20

subota 4. mart                   PRIČA SE PO GRADU u 20

nedelja 5. mart                 KONCERT AMIRE MEDUNjANIN u 20

sreda 8. mart                     „ZVIŽDUK U OSAM” (Koncert Opere SNP-a povodom Dana žena) u 20

petak 10. mart                   GRK ZORBA   balet u 19

subota 11. mart                                LET IZNAD KUKAVIČJEG GNEZDA u 20

nedelja 12. mart               KONCERT GRUPE „LEGENDE” u 20

subota 18. mart                                VLADIMIR I KOSARA (koncertno izvođenje opere) premijera u 20

nedelja 19. mart               KONCERT CRVENE JABUKE u 20

ponedeljak 20. mart       FBI – DOSIJE TESLA u 20.21

utorak 21. mart                 GRK ZORBA   balet u 19

četvrtak 23. mart              BOEMI   opera u 19

subota 25. mart                                BALET BC / Vankuver (Kanada) u 20

nedelja 26. mart               KONCERT JOSIPE LISAC u 20

utorak 28. mart                 VLADIMIR I KOSARA (koncertno izvođenje opere) u 20

sreda 29. mart                   ČAROBNA FRULA  (opera za najmlađe) u 17 i 19

petak 31. mart                   KNEGINjA ČARDAŠA  opereta u 19

 

Scena ,,Pera Dobrinović”

cas-anatomije 1

sreda 1. mart                     ČAS ANATOMIJE u 19.30

četvrtak 2. mart                                VEČITI MLADOŽENjA u 19.30

petak 3. mart                     DUH KOJI HODA (PROMETEJEV PUT) u 19.30

subota 4. mart                   GOSPOĐA MINISTARKA u 19.30

utorak 7. mart                   DEKAMERON u 19.30

sreda 8. mart                     BOGOJAVLjENSKA NOĆ u 19.30

četvrtak  9. mart               VEČITI MLADOŽENjA u 19.30

petak 10. mart                   FRENKI I DžONI u 19.30

subota 11. mart                                ČAS ANATOMIJE u 19.30

ponedeljak 13. mart       RAZVOJNI PUT BORE ŠNAJDERA u 19.30

utorak 14. mart                 SLUGA DVAJU GOSPODARA u 19.30

sreda 15. mart                   VAŽNO JE ZVATI SE ERNEST u 19.30

četvrtak 16. mart              ČAS ANATOMIJE u 19.30

petak 17. mart                   NA DRINI ĆUPRIJA u 19.30

ponedeljak 20. mart       URNEBESNA TRAGEDIJA u 19.30

sreda 22. mart                   VIOLINISTA NA KROVU u 19.30

četvrtak 23. mart              KLUB LjUBITELjA SMENE 8  u 19.30

petak 24. mart                   ČAS ANATOMIJE u 19.30

subota 25. mart                                UJEŽ u 19.30

ponedeljak 27. mart       Svetski dan pozorišta – čitanje poruke u 19.30

OSTAVITE PORUKU ili BEGUNCI

utorak 28. mart                 Dan Srpskog narodnog pozorišta

Svečana akademija povodom 156-godišnjice u 12

GOSPOĐA MINISTARKA u 19.30

sreda 29. mart                   IVONA, BURGUNDSKA KNEGINjA u 19.30

četvrtak 30. mart              PRAVDA ZA DAVIDA ili JAZAVAC PRED SUDOM  u 19.30

petak 31. mart                   DžANDRLjIV MUŽ u 19.30

 

Kamerna scena

dragi-moj-lazljivce

ponedeljak 6. mart          TRI LICA SAMOĆE premijera u 20.30

utorak 7. mart                   TRI LICA SAMOĆE u 20.30

sreda 8. mart                     „PESNIK ZA PESNIKE – MOMČILO NASTASIJEVIĆ” u 20.30

četvrtak 9. mart                                NE IGRAJ NA ENGLEZE u 20.30

subota 11. mart                                INOH ARDEN (melodrama za naratora i klavir) u 20.30

ponedeljak 13. mart       TRI LICA SAMOĆE u 20.30

utorak 14. mart                 DRAGI MOJ LAŽLjIVČE u 20.30

sreda 15. mart                   MALA ŽURKA PROPUŠTENOG PLESA u 19

četvrtak 16. mart              MALA ŽURKA PROPUŠTENOG PLESA u 19

petak 17. mart                   NEBESKI ODRED u 19

četvrtak 23. mart              REKONSTRUKCIJA u 17

petak 24. mart                   PRESREĆNI LjUDI u 20.30

ponedeljak 27. mart       PRAĆKA u 20.30

utorak 28. mart                 RAZUMIHIN ŠOU u 20.30

četvrtak 30. mart              TRI LICA SAMOĆE u 20.30  Ž. Jovanović

Ostavite komentar

Please enter your comment!
Please enter your name here